חבילת כיסויים רחבה לביטוח נסיעות לחו"ל


אפשרות לביטוח מחלות קיימות בכפוף לחיתום מתאים.
ללא השתתפות עצמית בעת אשפוז בחו”ל.
הוצאות רפואיות בגין אשפוז בתוספת הוצאות נלוות לאשפוז – עד 5 מיליון $.
ביטוח מטען אישי – עד 2,250 $ ביטוח תאונות אישיות אפשרות הוספת כיסוי מורחב להחמרת מצב רפואי כתוצאה ממחלות ומומים בעבר.

ביטוח נסיעות לחו"ל

ביטוח נסיעות לטיול בחוץ לארץ הוא אחד מהדברים החשובים ביותר שצריך לרכוש טרם היציאה מהארץ.

זאת בשל העובדה כי קבלת שירותים רפואיים בחוץ לארץ עבור מי שלא תושב המקום ואין לו ביטוח רפואי מקומי, מותנית בעלויות כספיות גבוהות ביותר. לכן, מרבית הישראלים רוכשים ביטוח נסיעות לחוץ לארץ טרם הנסיעה. כמו כן, חשוב לציין כי מדובר בעלויות כספיות מאוד גדולות של שירותים רפואיים, ולכן האנשים מעדיפים לקבל הגנה ביטוחית ומבחינה כספית, וכך הם יודעים שהם יקבלו את כספם חזרה, במידה וישתמשו בשירותים רפואיים בחוץ לארץ.

חשוב לציין כי כדאי ומומלץ לבצע סקר שוק מקיף ונרחב על מנת למצוא את ההצעה הביטוחית הזולה ביותר אך בו זמנית עם התמורה הכספית הגבוהה ביותר.

מומלץ וכדאי להתייעץ עם אנשי מקצוע אשר עוסקים ומבחינים בתחום זה מספר רב של שנים על מנת למצוא את ההצעה המשתלמת ביותר מכל הבחינות. חשוב לציין כי גם חשוב לישראלים שנותני השירות הביטוחים יהיו זמינים ויהיה קל להשיג אותם במקרה חירום רפואי בחוץ לארץ.

אלה הם רק חלק מהפרמטרים אשר ישראלים לוקחים בחשבון טרם רכישת ביטוח נסיעות לחוץ לארץ. כמו כן, כדאי לבדוק לעומק את כל התנאים בתוך ההצעה הביטוחית לביטוח נסיעות בחול על מנת לבחור את ההצעה הטובה והמשתלמת ביותר עבורכם.

אור ביטוח – ביטוח הנסיעות הטוב ביותר לחוץ לארץ

אור ביטוח קיימת למעלה מ-45 שנה ונציגיה בעלי ניסיון מקצועי רב שנים בתחום הביטוחים בכלל ובתחום ביטוח הנסיעות בפרט. נציגיה של חברת אור ביטוחים זמינים במשך כל שעות היממה על מנת להעניק שירות איכותי ומקצועי ללא פשרות. צרו קשר עוד היום עם נציגיה של חברת אור ביטוחים לקבלת פרטים נוספים והצעה משתלמת ביותר.

*** ט.ל.ח – כל התנאים וההרחבות בכפוף לפוליסה.