ביטוח תכולת דירה

ביטוח תכולת דירה

ביטוח תכולת דירה הוא אחד מהדברים החשובים ביותר לאחר ביטוח דירה. אנחנו משקיעים סכומים גדולים של כסף ברכישה של מוצרים עבור הבית שלנו. בין אם מדובר במוצרים יקרים כמו למשל מקרר, מכונת כביסה, מייבש, מקפיא תנור ועוד. או שמדובר במוצרים קטנים שעלו סכומים קטנים יותר של כסף. אבל בשורה התחתונה מדובר בכמות כוללת של כסף שהיא מאוד גדולה, ואם השקענו בכל כך הרבה כסף עבור מוצרים לבית, למה שלא נבטיח תמורה למוצרים האלה במקרה של אובדן תכולת הדירה.

חשוב להבין כי ביטוח עבור תכולת דירה מכסה עבור מקרים לא צפויים כמו למשל: שריפה בבית, גניבה במקרה של פריצה, שיטפון של מים או הצפה כלשהי בגלל גורם אחר, נזקים בלתי הפיכים כתוצאה ממזג אוויר קיצוני כמו למשל סערות וברקים, ועוד. כמובן כי לפני שמחליטים לקנות את הפוליסה, מגיע שמאי כדי להעריך את שווי כל המוצרים בבית. לאחר הערכת השמאי ייקבע גובה הביטוח תכולת הדירה אשר יש לשלם.

חשוב לציין כי פרמטרים נוספים אשר משפיעים על גובה ביטוח הדירה הם מיקום הדירה, סוג הבית- קרקע או בניין דירות, ועוד.

חשוב לציין כי מוצרים אשר שייכים לבעלי הדירה המובטחת אבל נמצאים במחסן או בכל מקום אחר מחוץ לדירה- לא יהיו חלק מפוליסת הביטוח עבור תכולת הדירה. רק מוצרים אשר נמצאים בתוך הדירה המבוטחת בביטוח תכולת דירה יהיו חלק מפוליסת הביטוח. כמו כן, ישנם מוצרים אשר לא נכללים בתוך פוליסת ביטוח תכולת הדירה והם: מסמכים, כלי נשק, תעודות כלשהן, בעלי חיים, כלי רכב ממנועים, כלי שיט, מאמרים שנכתבו על ידי בעל הדירה ועוד.

כמובן שכדאי להתייעץ עם אנשי מקצוע מיומנים ובעלי ניסיון בתחום זה כדי להתאים את הפוליסה המתאימה במחיר האופטימלי ביותר.

ביטוח דירה ותכולה

ביטוח דירה ותכולה ניתן לרכוש אצל אור סוכנות הביטוח בעלת ניסיון של מעלה משלושים שנה בתחום הביטוחים בישראל. אור סוכנות לביטוח פועלים במגוון רחב של תחומי ביטוח כמו למשל: רכב, חיים, סיעודי, דירה, קופות גמל, פנסיה ועוד. שירות הלקוחות של חברת אור לביטוח פועל במשך כל שעות היממה במטרה להעניק שירות איכותי ומקצועי ללא פשרות. צרו קשר עוד היום לקבלת פרטים נוספים.