ביטוח תכולת דירה מחיר

ישראלים רבים מחפשים אחר מחיר ביטוח דירה שהוא מינימלי עם מקסימום תמורה. הודות לעובדה כי מדובר בערך כספי שהוא גדול- תכולה של בית, אז מחיר פוליסת הביטוח לא זול בהשוואה לשאר הביטוחים הקיימים בתחומים אחרים. לכן, אנשים רבים במדינת ישראל לא ממהרים לעשות ביטוח דירה. אבל בפועל, מחירו של ביטוח תכולת הדירה מאוד חשוב, מפני שערכו הכספי מזערי לעומת הסכום הכספי הגדול שהושקע בכל המוצרים אשר נמצאים בתוך הבית. אנשים טורחים ועומלים במשך כל חייהם על מנת להרוויח את כספם, וכל סכום כסף שהושקע מכספם הוא חשוב ואין לזלזל.

לכן, אם נסתכל על עלות מול תועלת, אז ביטוח תכולת דירה שווה לעשות. חשוב להבחין בין ביטוח מבנה דירה לבית ביטוח תכולת דירה. ההבדל בין הביטוחים הוא שביטוח עבור תכולת דירה מתייחס לכל המוצרים בתוך הדירה. לעומת זאת, ביטוח מבנה דירה הוא ביטוח עבור כל נזק אשר נגרם למבנה הדירה עצמה. כמובן שמדובר בשני ביטוחים שונים אז גם מחירם יהיה לרוב שונה.

כמו כן, חשוב לציין כי מחיר ביטוח דירה משתנה בהתאם לסוג הנכס, מיקום הנכס, שווי תכולת הדירה, כמות דיירים בדירה, ועוד. כמובן שבהתאם לכל הפרמטרים האלה מחיר ביטוח הדירה ישתנה מדירה לדירה שכן שווי תכולת הדירה לא יהיה זהה. מחיר ביטוח הדירה בישראל באופן ממוצע הוא בערך אלף שקלים לשנה. סכום זה הינו מזערי בהשוואה לתמורה אשר ביטוח תכולת הדירה מעניק במקרה של נזקים לתכולת הדירה. מומלץ להיעזר באנשי מקצוע עם ניסיון רב שנים בתחום על מנת למצוא את ביטוח הדירה אשר מעניק תמורה מקסימלית בהשקעה מינימלית. כמובן שכדאי לבצע סקרי שוק והשוואות ביטוחים על מנת למצוא את הביטוח המשתלם ביותר עבורכם.

ביטוח תכולת דירה מחיר משתלם ביותר רק אצל אור ביטוחים

חברת אור ביטוחים מעניקה מחיר משתלם ביותר עבור מחיר ביטוח תכולת דירה. חברת אור ביטוחים מתמחה ועוסקת בתחום הביטוחים למעלה משלושים שנה.

כמו כן, חברת אור ביטוחים עוסקת המגוון רחב של תחומי ביטוחים כמו למשל: רכב, דירה, סיעודי, בריאות, חיים, פנסיה וקופות גמל. נציגיה של חברת אור ביטוחים זמינים עבורכם לכל שאלה 24/7. צרו קשר עוד היום לקבלת פרטים נוספים.