ביטוח מבנה ותכולה לדירה

ביטוח מבנה לדירה

רבים כבר הבינו שכדאי ומומלץ ביותר לבצע ביטוח מבנה דירה כמה שיותר מוקדם. זאת לאור העובדה כי אנשים עובדים וטורחים במשך כל חייהם, על מנת להגיע לסכום הכסף המיוחל כדי שיתאפשר לקנות דירה בישראל. במרבית המקרים, כמובן שזהו רק סכום הכסף אשר מאפשר לקחת משכנתא מהבנק על מנת לרכוש את דירת החלומות. אנשים חוסכים לעיתים קרובות במשך שנים רבות על מנת להצליח לקחת משכנתא מהבנק.

הודות לעובדה כי מדובר בסכומי כסף כל כך גדולים אשר הושקעו בקניית הדירה, אנשים רבים מחליטים לרכוש ביטוח מבנה דירה. ביטוח מבנה הדירה מגן על בעלי הביטוח במקרים של נזקים בלתי צפויים עבור מבנה הדירה כמו למשל רעידת אדמה, שרפה, הצפה, ריצוף, דוד חשמלי, בעיות אינסטלציה קריטיות ועוד. כמו כן, כמובן שגובה מחיר ביטוח מבנה הדירה משפיע על מחיר ביטוח מבנה הדירה. לאחר ששמאי מגיע ומעריך את גובה ערך הנכס, ניתן לרכוש את ביטוח מבנה הדירה.

כמובן שמומלץ וכדאי לעשות ביטוח מבנה דירה כדי להיות מוגנים עבור נזקים בלתי צפויים למבנה הדירה. כמובן שאם כבר השקעתם כל כך הרבה כספים עבור רכישת דירה, רכישת ביטוח מבנה דירה הוא כסף קטן ומזערי. לכן, ביטוח עבור מבנה דירה הוא כל כך חשוב וקריטי עבור בעלי הדירה. כמו כן, חשוב וכדאי לבצע סקר שוק נרחף ומקיף על מנת למצוא את ההצעה המשתלמת ביותר עבור ביטוח מבנה דירה עם התמורה הגדולה ביותר. כמובן שהכי קשה זה למצוא ביטוח מבנה דירה במחיר הנמוך ביותר עם התמורה הגדולה ביותר. בנוסף לכך, חשוב שיהיה אל מי לפנות במקרה של שאלות ובעיות בנוגע לביטוח מבנה הדירה.

ביטוח תכולה לדירה

חברת אור ביטוחים עוסקת בתחום הביטוחים למעלה משלושים שנה ונציגי חברת הביטוח של אור ביטוחים ישמחו להעניק שירות איכות ומקצועי במגוון רחב של תחומים כמו למשל: חיים, דירה, בריאות, פנסיה, קרן השתלמות, סיעוד, רכב ועוד. כמו כן, מוקד השירות הטלפוני של חברת אור ביטוחים זמינים 24/7 לכל שאלה או בקשה. צרו קשר עוד היום לשם קבלת פרטים נוספים.

 

מחיר ביטוח תכולה