ביטוח מבנה ותכולה

ביטוח מבנה ותכולה

ביטוח מבנה ותכולה הם אחד הביטוחים החשובים ביותר עבור בעלי דירות. אנשים עובדים וטורחים במשך כל חייהם על מנת לרכוש דירות, וגם כדי לרכוש את כל המוצרים בתוך הדירות. בהתאם לכך, גם משקיעים סכומים גדולים של כסף בקניית דירה ובקנייה של כל המוצרים אשר בתוך הדירה. מוצרים אשר עולים הרבה כסף כמו למשל: מקרר, מכונת כביסה, מייבש כביסה, מקפיא, טלוויזיה ועוד. חשוב לדעת כי קיימים 2 סוגים נפרדים במושג שנקרא ביטוח דירה. סוג ביטוח ראשון הוא נזקי מבנה. הכולל ביטוח עבור נזקים עבור מבנה הדירה כמו למשל: קירות, דלתות, ארונות מטבח, שיש, כיסוי למבנה של הדירה, מערכות סולאריות ועוד.

סוג ביטוח שני הוא ביטוח עבור נזקים שקשורים בתכולה של הבית כמו למשל: מכשירי חשמל, כיסוי עבור הרהיטים, חפצים ורכוש שהם יקרי ערך ועוד. שני הביטוחים הללו מכסים את הביטוח עבור המושג הכולל ביטוח דירה. חשוב להבין כי אנשים עובדים במשך כל חייהם על מנת לחסוך כסף ולרכוש דירה, שהיא אחד מההוצאות הגדולות ביותר אם לא הגדולה ביותר בחייו של אדם.

סכום הקנייה של דירה הוא גדול מאוד, ולכן אם כבר השקעת כסף בקניית דירה, כדאי ומומלץ לרכוש ביטוח עבור הדירה שזהו סכום שולי ומזערי לעומת הסכום הכולל אשר השקעת בקניית דירה. כמו כן, הסכום עבור קניית כל מוצרי החשמל, והמוצרים בתוך הבית גם בסופו של דבר הוא סכום גדול מאוד. לכן, כדאי ומומלץ לרכוש ביטוח עבור תכולת הדירה כדי שתהיה ערובה במקרה של איבוד כל תכולת הבית. סכום הביטוח עבור תכולת דירה הוא מזערי לעומת הסכום שהושקע ברכישת המוצרים עבור הדירה.

ביטוח מבנה ותכולה רק אצל אור קופל ביטוח לעניין

סוכנות הביטוח של אור מציעים מגוון רחב של ביטוחים בתחומים שונים וכמובן נציגי חברת הביטוח יודעים להתאים במקצועיות מרבית את הביטוח עבור כל אדם בהתאם לצרכים ולרצונות שלו. נציגיה של חברת הביטוח אור עוסקים בתחום הביטוח למעלה משלושים שנה וישמחו להעניק את הפתרון המקצועי והמשתלם ביותר עבור קהל לקוחותיהם. צרו קשר עוד היום לקבלת פרטים נוספים.